Kontinentālās hokeja līgas (KHL) regulārajā čempionātā pirmdien, 25. janvārī, Rīgas "Dinamo" piedzīvoja kārtējo zaudējumu savās mājās "Arēnā Rīga", ar 0:3 (0:1, 0:2, 0:0) piekāpjoties Baltkrievijas vienībai Minskas "Dinamo", tādējādi vēl vairāk attālinoties no izslēgšanas turnīra.

Rīdziniekiem tas bija ceturtais "sausais" zaudējums sezonā un otrais tieši Minskas komandai.

Mača sākumā komandas vēl demonstrēja līdzīgu spēli, rīdzinieki izturēja pirmo mazākumu, bet otrajā viesi tomēr pārspēja Sedlāčeku. Otrajā trešdaļā rīdzinieku spēle kļuva neizteiksmīga, viesi darbojās ar lielāku azartu, labu spēli demonstrēja arī minskiešu vārtsargs Džefs Glāss, kurš savos vārtos neielaida nevienu ripu. Savukārt mājinieki savos vārtos ielaida vēl divas ripas, ļaujot viesiem realizēt vēl vienu skaitlisko vairākumu.

Pamatlaika beigās Normunds Sējējs pieprasīja 30 sekunžu pārtraukumu un nomainīja Sedlāčeku pret sesto laukuma spēlētāju, tomēr rīdziniekiem neizdevās gūt arī "goda vārtus".

Plašāku spēles aprakstu lasiet portāla "Delfi" teksta tiešraides arhīvā.