Kontinentālās hokeja līgas (KHL) Latvijas vienība Rīgas "Dinamo" trīs spēļu izbraukumu iesāka ar uzvaru pār vārtsarga Edgara Masaļska pārstāvēto un Arta Ābola trenēto līgas vājāko vienību Toljati "Lada" - 2:1 (0:0, 1:1, 0:0, 0:0, 1:0).

Spēle iesākās diezgan mierīgi, un pirmais periods noslēdzās bez vārtu guvuma.

Otro periodu aktīvāk iesāka rīdzinieki, un ar skaistu metienu "Dinamo" vadībā izvirzīja Andris Džeriņš. Pēc vārtu zaudējuma mājinieki sāka spēlēt aktīvāk un īsti pirms otrā perioda beigām rezultātu izlīdzināja.

Trešais periods un pagarinājums noslēdzās bez vārtu guvuma, un uzvarētāju bija jānoskaidro pēcspēles metienos, un tam bija nepieciešam kopumā 17 "bullīši". Uzvaras vārtus guva Miks Indrašis.