Turpinot Kontinentālās hokeja līgas (KHL) sezonu, Rīgas "Dinamo" svētdien, 19. novembrī, "Arēnā Rīga" uzņēma Jekaterinburgas "Avtomobiļist" komandu un izcīnīja uzvaru "bullīšos" - 3:2 (1:1, 1:0, 0:1, 0:0, 1:0).

Spēle sākās ar skaistu Laura Dārziņa atgriešanos – mača ceturtajā minūtē pieredzējušais uzbrucējs atklāja rezultātu, pārspējot Jakubu Kovaržu. Atgādinām, ka pavasarī gūtas smagas kājas traumas dēļ Dārziņš tikai šodien aizvadīja pirmo spēli KHL čempionātā šosezon.

Spēle bija ātra, aktīva abu komandu izpildījumā, taču iniciatīva piederēja mājiniekiem, veidojot ilgstošus uzbrukumus. Taču perioda beigās sekmīgāk nospēlēja viesi, Denisam Kuļašam izlīdzinot rezultātu – 1:1.

Otrajā periodā rīdzinieki ar Brendona Makmilana palīdzību izvirzījās vadībā – 2:1, un noturēja šo pārsvaru līdz mača pēdējai minūtei, kad Kuļašs vēlreiz pārspēja Jāni Kalniņu. "Avtomobiļist" tobrīd bija nomainījuši Kovaržu pret sesto laukuma spēlētāju.

$duelID=847;$eventID=9;include '/www/htdocs/sport/includes/articleincludes/starVote/vote.inc' ?>

Pagarinājumā neviena no komandām vārtus neguva, un visu izšķīra pēcspēles metieni. Tajos izcilu meistarību nodemonstrēja Rīgas "Dinamo" spēlētāji un Jānis Kalniņš, jo mūsējie realizēja trīs "bullīšus, kamēr mūsu vārtsargu nepārspēja neviens no "Avtomobiļist" hokejistiem.

Plašāku spēles aprakstu lasiet portāla "Delfi" teksta tiešraides arhīvā!