Vietu Kontinentālās hokeja līgas (KHL) Gagarina kausa izcīņā svētdien sev nodrošināja Rīgas "Dinamo", kas izbraukumā Kazaņā atspēlējās no 0:2 un ar 3:2 pēcspēles metienu sērijā pieveica "Ak Bars".

Spēles laikā "Dinamo" nonāca zaudētājos ar 0:2, taču atspēlējās, otros vārtus guva pamatlaika pēdējā minūtē, bet "bullīšos" uzvarēja ar 2:0.

Otrajā periodā Jakubs Petržaleks un Iļja Ņikuļins panāca 2:0 mājinieku labā, bet trešā perioda trešajā minūtē Krišjānis Rēdlihs ar tālmetienu samazināja starpību. Neizšķirtu pamatlaikā "Dinamo" panāca pēdējā minūtē, kad pēc vārtsarga Jakuba Sedlāčeka nomainīšanas uzbrukumā izdevās saspēle un no vārtu priekšas Miks Indrašis guva vārtus.

Pagarinājumā rezultāts nemainījās, bet pēcspēles metienos Pols Ščekura un Aleksandrs Ņiživijs atnesa rīdziniekiem uzvaru. "Ak Bars" pēcspēles metienos tā arī nepārspēja Sedlāčeku.

Portāls "Delfi" piedāvāja spēles teksta tiešraidi!