Pirmo zaudējumu pamatlaikā Kontinentālās hokeja līgas (KHL) jaunajā sezonā otrdien piedzīvoja Rīgas "Dinamo", kas ar 1:3 (0:1, 0:2, 1:0) piekāpās Kazaņas "Ak Bars".

Rīgas "Dinamo" uzvarēja sezonas pirmajās četrās spēlēs, tad piedzīvoja zaudējumu pēcspēles metienos cīņā pret Maskavas CSKA, bet tagad piedzīvoja arī pirmo zaudējumu pamatlaikā.

Mača likteni izšķīra komandu darbība nevienādos sastāvos. Rīgas "Dinamo" spēlē bija seši vairākumi, no kuriem neviens netika izmantots. Savukārt "Ak Bars" izmantoja savus abus skaitliskos vairākumus, vēlreiz apliecinot pirmajās spēlēs iegūto reputāciju par vairākumā izcili spēlējušu komandu.

Pirmā perioda astotajā minūtē Janne Pesonens izmantoja rīdzinieku nelielo apjukumu un, apslidojis vārtus, bija precīzs. Izšķirošo pārsvaru "Ak Bars" ieguva otrā perioda sākumā, kadsešu minūšu laikā Aleksandrs Burmistrovs un Šons Heška vairākumā panāca 3:0 viesu labā. "Dinamo" vienīgos vārtus guva 12 minūtes pirms spēles beigām, kad pēc iemetiena spēcīgs un precīzs metiens padevās Polam Ščehuram.

Portāls "Delfi" piedāvāja šīs spēles teksta tiešraidi.