Sestdien, 8. augustā, Rīgas "Dinamo" komanda "Arēnā Rīga" aizvadīja savu pirmo mājas spēli Kontinentālās hokeja līgas (KHL) 11. sezonas regulārajā čempionātā, un ar 3:0 (2:0, 0:0, 1:0) pārliecinoši pārspēja Novosibirskas "Sibirj" vienību.

Rīgas "Dinamo" līdz ar to turpināja Magņitogorskā iesākto uzvaru sēriju, turklāt Kristeram Gudļevskim izdevās jau trešajā sezonas mačā sasniegt "sauso" spēli, atvairot visus pretinieku metienus.

Jau ar spēles pirmajām minūtēm mājinieki pārņēma iniciatīvu un piektajā minūtē Lauris Dārziņš pēc skaistas Linusa Videla piespēles atklāja mača rezultātu. Vēl pēc 10 minūtēm rezultāts kļuva 2:0 Rīgas "Dinamo" labā, kad Miķelis Rēdlihs sodīja "Sibirj" par noteikumu pārkāpumu.

$duelID=1144;$eventID=9;include '/www/htdocs/sport/includes/articleincludes/starVote/vote.inc' ?>

Otrajā periodā viesi centās pārņemt iniciatīvu un panākt sev labvēlīgāku rezultātu, taču "Dinamo" spēlēja precīzi, nekļūdījās arī Gudļevskis.

Trešā perioda vidū vārtus vairākumā guva arī Linuss Videls, līdz ar to visi trīs šīs maiņas uzbrucēji šajā mačā tika pie gūtiem vārtiem.

Plašāku spēles aprakstu lasiet portāla "Delfi" teksta tiešraidē!