Rīgas "Dinamo" pirmajā oficiālajā pirmssezonas pārbaudes spēlē trešdien "Inbox.lv" ledus hallē Piņķos piedzīvoja smagu zaudējumu pret Latvijas izlases aizsarga Georgija Pujaca pārstāvēto Novosibirskas "Sibirj" komandu - 2:6 (1:1, 1:1, 0:4).

Latvijas komandas labā abus vārtus guva Gints Meija. Pirmās trešdaļas devītajā minūtē viņš "Dinamo" izvirzīja vadībā ar 1:0, bet otrās trešdaļas 16.minūtē mazākumā panāca 2:2.

"Sibirj" rindās četrus vārtus guva Jonass Enlunds, bet pa reizei izcēlās Vjačeslavs Belovs un Aleksandrs Kutuzovs. Savukārt Georgijs Pujacs nebija iekļauts komandas pieteikumā.

Spēli "Dinamo" komandas vārtos iesāka Kriss Holts, kuru 31.minūtē, kad reziltāts bija 2:1 "Sibirj" labā, nomainīja uz pārbaudes laiku uzaicinātais Nauris Enkuzens. Viņš spēles gaitā kapitulēja četras reizes.

Kā ziņots, Rīgas "Dinamo" komanda pirmssezonas treniņnometnes pirmo posmu aizvadīja Vidzemes Olimpiskajā centrā Valmierā, savukārt "Sibirj" hokejisti savas pirmssezonas treniņnometnes pirmo posmu aizvadīja Ventspils Olimpiskajā centrā. Arī Novosibirskas klubam šī bija pirmā oficiālā pārbaudes spēle pirms jaunās Kontinentālās Hokeja līgas (KHL) sezonas.