Kontinentālās hokeja līgas (KHL) komanda Rīgas "Dinamo" sezonas otrajā mačā ceturtdien ar rezultātu 2:3 (1:1, 0:0, 1:1, 0:1) pagarinājumā savā laukumā piekāpās Čerepovecas "Severtaļ" komandai.

Mačs iesākās līdzīgā cīņā, bet piektajā minūtē rīdziniekiem bija iespēja spēlēt vairākumā, tomēr vārtus neizdevās gūt. Trīs minūtes pirms trešdaļas beigām Rīgas "Dinamo" izvirzījās vadībā, kad pēc Mika Indraša piespēles Fēlikss Šics guva pirmos vārtus spēlē. Tomēr pusotru minūti vēlāk Jevgeņijs Monss izmantoja "Dinamo" atslābināšanos aizsardzībā un ar atkārtotu metienu guva vārtus.

Otrais periods iesākās ar samocītiem uzbrukumiem, bet tad 2+10 minūšu noraidījumu nopelnīja Jevgeņijs Kovrišins, tomēr arī šo vairākumu rīdzinieki neizmantoja. Trešdaļa noslēdzās ar lieliskiem momentiem abām komandām. Trešajā periodā Rīgas "Dinamo" aizrāvās ar uzbrukumu un Pāvels Bučņevics izgāja viens pats pret vārtsargu un izvirzīja vadībā "Severstaļ" komandu. Četras minūtes pirms pamatlaika beigām Armands Bērziņš atstāja savu komandu mazākumā, tomēr izdevās nosargāt vārtus. Izskaņā rīdzinieki vairākumā varēja izraut pagarinājumu, ko arī izdevās izdarīt – Tims Sestito vārtu priekšā veiksmīgi nocīnījās pēc Stīvena Seigo metiena.

Pagarinājumā "Dinamo" palika mazākumā, un viesi ieguva iniciatīvu laukumā. Mača pēdējā minūtē "Severstaļ" izrāva uzvaru, precīzi metot Monsam.

Nākamās septiņas spēles Rīgas "Dinamo" aizvadīs izbraukumā.