Latvijas klubs Rīgas "Dinamo" Kontinentālās hokeja līgas (KHL) spēlē savā laukumā ar rezultātu 2:3 (0:0, 1:2, 1:0, 0:1 pagarinājumā piekāpās Čerepovecas "Severstaļ", ko pārstāv Latvijas izlases aizsargs Artūrs Kulda.

Rīgas "Dinamo" un "Severstaļ" spēles pirmajā periodā vārtus neguva, bet tad otrajā periodā "Severstaļ" ieguva divu vīru vairākumu, kurā guva divus vārtus. Vispirms Artūrs Kulda ar tālmetienu pārspēja Kristeru Gudļevski, bet divas minūtes vēlāk Zaks Boičaks dubultoja viesu pārsvaru.

Rezultāts 2:0 saglabājās 31 sekundi, jo uzreiz Kevins Klārks ar izcili precīzu metienu vienus vārtus pretuzbrukumā atguva. Savukārt otrā perioda izskaņā Ivans Ļekomcevs nopelnīja 5+20 minūšu noraidījumu, un trešajā periodā Linuss Videls izmantoja vairākumu un izlīdzināja rezultātu. Neizšķirts rezultāts saglabājās līdz pamatlaika beigām, bet pagarinājumā vajadzēja divas minūtes un 17 sekundes, lai noskaidrotu uzvarētāju. Ivans Zaharčuks ātrajā pretuzbrukumā apspēlēja "Dinamo" vārtsargu un izrāva "Severstaļ" uzvaru.

Rīgas "Dinamo" mājas spēļu sērija turpināsies otrdien, kad "Arēnā Rīga" viesosies Miks Indrašis un viņa pārstāvētā Maskavas "Dinamo".

"Severstaļ" sastāvā Kulda nospēlēja 24:23 minūtes, kas bija lielākais spēles laiks komandā.

Rīgas "Dinamo" ar pieciem punktiem četrās spēlēs ieņem ceturto vietu Rietumu konferencē.

Portāls "Delfi" piedāvāja mača teksta tiešraidi, kurā var lasīt detalizētu notiku aprakstu.

$duelID=1146;$eventID=9;include '/www/htdocs/sport/includes/articleincludes/starVote/vote.inc' ?>