Piekto zaudējumu pēc kārtas Kontinentālās hokeja līgas (KHL) regulārajā čempionātā svētdien piedzīvoja Rīgas "Dinamo", kas izbraukumā ar rezultātu 3:6 (0:1, 1:3, 2:2) zaudēja Novokuzņeckas "Metallurg".

Mača 19.minūtē Ansels Gaļimovs izvirzīja vadībā "Metallurg" komandu, tomēr otrā perioda sākumā Andris Džeriņš pēc Roberta Bukarta piespēles ar spēcīgu metienu rezultātu izlīdzināja. Turpinājumā Rīgas "Dinamo" zaudēja piecus vārtus pēc kārtas. Otrajā periodā precīzi meta Konstantīns Turukins, Gaļimovs, kuram tie bija otrie vārti spēlē, kā arī Džeimss O'Braiens.

Trešajā periodā izcēlās arī Mihails Kukļevs un Mihails Plotņikovs, panākot rezultātu 6:1. Miks Indrašis mača izskaņā divus vārtus atguva, panākot gala rezultātu 3:6. Līdz spēles trešajam periodam Rīgas "Dinamo" vārtus sargāja Edgars Masaļskis, bet pēc tam viņa vietu vārtos ieņēma Jakubs Sedlāčeks.

Rīgas "Dinamo" turpinājumā sagaida astoņu mājas spēļu sērija.

Portāls "Delfi" piedāvāja mača teksta tiešraidi, kur var aplūkot detalizētāku mača aprakstu.