Kontinentālās hokeja līgas (KHL) regulārajā čempionātā trīs izbraukuma spēļu sēriju otrdien, 11. oktobrī, uzsāka Rīgas "Dinamo", Čerepovecā sīvā un rezultatīvā cīņā piekāpjoties vietējai "Severstaļ" vienībai - 3:4 (1:3, 2:0, 0:1).

Spēles sākums bija rīdziniekiem nelabvēlīgs - jau otrajā minūtē tika zaudēti pirmie vārti, bet pēc nepilnām piecām spēles minūtēm rezultāts jau bija 0:2 "Severstaļ" labā. "Dinamo" izdevās atgūt vienus vārtus, taču pašās pirmā perioda beigās mājiniekiem izdevās realizēt skaitlisko vairākumu, atjaunojot divu vārtu pārsvaru.

Otrajā periodā "Dinamo" izdevās parādīt teicamu spēli - trešdaļa tika uzvarēta ar 2:0 un rezultāts tika izlīdzināts - 3:3.

Lai arī trešajā periodā laukumā dominēja rīdzinieki, mājinieki demonstrēja ļoti bīstamus pretuzbrukumus, un viens no tiem bija rezultatīvs - Dmitrijs Kagarļickis panāca spēles galīgo rezultātu - 4:3 "Severstaļ" labā.

Plašāku spēles aprakstu lasiet portāla "Delfi" teksta tiešraides arhīvā.