Latvijas komanda Rīgas "Dinamo" pirmajā Kontinentālās hokeja līgas (KHL) regulārā čempionāta mačā pēc galvenā trenera Kari Heikilas atlaišanas piektdien, 8. janvārī, viesos ar 3:1 (1:1, 0:0, 2:0) ieveica Podoļskas "Vitjazj" komandu.

Rīdziniekus jau mača sestajā minūtē vadībā izvirzīja Miks Indrašis, kurš izslidoja no aizvārtes un izdarīja precīzu metienu ar nūjas neērto pusi. 21 sekundi vēlāk "Vitjazj" izlīdzināja rezultātu, un Ņikitas Viglazova metienu nespēja tvert Jakubs Sedlāčeks.

Otrajā periodā ritēja aizraujoša cīņa, taču rezultāts nemainījās, bet trešās trešdaļas otrajā minūtē Andris Džeriņš izmantoja burzmu "Vitjazj" vārtu priekšā un raidīja ripu vārtos. Divas minūtes pēcāk Gunārs Skvorcovs pēc Indraša lieliski "izkapātas" ripas un precīzas piespēles raidīja trešos vārtus, nodrošinot savai komandai uzvaru.

Šajā mačā nepiedalījās viens no Rīgas "Dinamo" rezultatīvākajiem spēlētājiem Miķelis Rēdlihs, bet galvenā trenera amatā debitēja Normunds Sējējs.

$duelID=233;$eventID=9;include '/www/htdocs/sport/includes/articleincludes/starVote/vote.inc' ?>

Portāls "Delfi" piedāvāja mača teksta tiešraidi, kurā var aplūkot detalizētu mača aprakstu.