Spēles iesākumā Jaroslavs Bednaržs ar precīzu metienu sestajā minūtē vadībā izvirzīja "Mountfield" hokejistus, bet Miķelis Rēdlihs pirmās trešdaļas izskaņā apspēlēja vārtsargu un pretuzbrukumā guva vārtus, rezultātu izlīdzinot.

Otrajā periodā Čehijas klubs atkal izvirzījās vadībā, kad ātrā uzbrukumā Radeks Smolenāks saņēma piespēli un neviena netraucēts guva vārtus. Pēdējā periodā "Mountfield" komandas vadību nostiprināja Petrs Koukals un Bedrihs Kolers.

Līdz ar to Rīgas "Dinamo" turnīru noslēdza ar vienu uzvaru trīs spēlēs. Savukārt Džeriņa un Cibuļska komanda Špenglera kausu turpinās ar dueli pret Kanādas valstsvienību.

Portāls "Delfi" piedāvāja mača teksta tiešraidi, kurā var lasīt detalizētu spēles aprakstu.

Špenglera kauss: Rīgas Dinamo - Mountfield
Par labākajiem “Dinamo” spēlētājiem šajā turnīrā tika atzīti Krišjānis Rēdlihs, Denijs Kristo un Miks Indrašis.
Līdz ar to Rīgas "Dinamo" noslēdz savu dalību Špenglera kausa izcīņā, bet "Mountfield" pusfinālā spēkosies ar Kanādas izlasi.
Miķelis Rēdlihs atzīts par šīs spēles labāko spēlētāju.
Spēle noslēgusies.
Makmilans izdarīja spēcīgu metienu, bet "Dinamo" mainīja vārtsargu pret laukuma spēlētāju.
58:31 min. Rīgas "Dinamo" - "Mountfield" 1:4.Uzbrukumā pret "Dinamo" spēlētāju netika fiksēts noteikumu pārkāpums, bet Čehijas komandas spēlētāji aizsteidzās pretuzbrukumā, kurā ripu tukšos vārtos meta Bedrihs Kolers.
Noraidījums Rīgas "Dinamo". "Dinamo" vairākumā iekrita pretuzbrukumā, kurā "Mountfield" spēlētājs izgāja pret vārtsargu. Stolerijs pret viņu pārkāpa noteikumus, bet Kalniņš neļāva ripai slīdot vārtos.
Rīgas "Dinamo" izdevās nostāties uzbrukuma zonā un izspēlēt kombinācijas, taču joprojām pietrūka metienu. Tad Stolerijs spēcīgi meta no zilās līnijas, bet vārtsargs atstita.
54:40 min. Noraidījums "Mountfield" "Dinamo" uzbrukumos nav redzama virzība uz vārtiem. Tad "Dinamo" aizsardzības zonā tika pie vairākuma, kad par turēšanu sodu nopelnīja Lukāss Lhotaks.
51:48 min. Rīgas "Dinamo" - "Mountfield" 1:3"Mountfield" spēlētāji uzvarēja iemetienā "Dinamo" laukuma zonā. Čehijas kluba spēlētāji ātri saspēlējās, un Petrs Koukals tika pie brīva un netraucēta metiena, kuru viņš realizēja.
Rīdzinieki aizvadītajās minūtēs vairāk spēlē ar ripu un cenšas izlīdzināt rezultātu. Pagaidām ar uzbrukumiem neveicas tik labi.
Kristo saņēma piespēli un uzreiz izdarīja metienu, kas nebija pietiekami precīzs.
Dārziņš bija atstāts nepiesegts, un viņš izdarīja ļoti spēcīgu metienu, tomēr Ribāržs atsita.
Kalniņš atsita ripu, kas tika mesta no tuvas distances, bet pēc tam "Dinamo" mēģināja spēlēt aktīvi un nostiprināties uzbrukuma zonā.
Rīgas "Dinamo" - "Mountfield" 1:2. Sācies 3. periods.
Metienu attiecība pēc diviem periodiem:Rīgas "Dinamo" - "Mountfield" 12-18
Noslēdzies 2. periods.
Pie "Mountfield" vārtiem notika neliela pagrūstīšanās, bet nopietnā kautiņā tas nepārauga.
Dārziņš no tuvas distances izdarīja metienu, bet situācija nebija pārāk viegla, lai trāpītu vārtos.
34:35 min. Rīgas "Dinamo" - "Mountfield" 1:2Rīgas klubs iekrīt pretuzbrukumā, kurā Lukašs Lhotaks ierāvās pa labo malu, piespēlēja garām Guntim Galviņam, un Radeks Smolenāks izdarīja precīzu un netraucētu metienu.
Pujacs aizsardzībā nospēlēja ļoti veiksmīgi, pēdējā brīdī neļaujot izdarīt metienu no labas pozīcijas. Rīdziniekiem uzbrukums joprojām pieklibo.
Pie laukuma apmales Batņa diezgan asi nospēlēja pret Džeriņu, bet brīdi pirms tam Rīgas "Dinamo" vārtsargs ar nūju aizsita ripu prom un neļāva pretspēlētājam to raidīt vārtos.
Džeriņš lieliski piespēlēja komandas biedram Bednaržam, bet viņa metiens nebija pietiekami veiksmīgs, jo Kalniņš ar kājsargu atsita.
Rīdzinieki mazākumu izturēja, bet "Mountfield" turpināja veidot uzbrukumus.
"Mountfield" vairākuma iesākumā Kalniņš tika galā ar metienu no vārtu priekšas. Pēcāk vārtsargu neizdevās pārspēt arī Bednaržam.
26:46 min. Noraidījums Rīgas "Dinamo" rindās. Māris Bičevskis bīstami nospēlēja ar augsti paceltu nūju.
"Mountfield" vienība vairāk kontrolē ripu, bet tad rīdzinieki izspēlēja labu momentu uzbrukumā. Indrašis piespēlēja uz vārtu priekšu Dārziņam, bet viņam neizdevās trāpīt pa ripu tik precīzi, lai to iedabūtu vārtos.
Kalniņš atsita ripu pēc spēcīga Graņāka metiena. Ripa pēc tam izlidoja ārpus laukuma.
Abas komandas perioda ievadā apmainījās ar uzbrukumiem, kuros nebija bīstamu metienu pa vārtiem.
Rīgas "Dinamo" - "Mountfield" 1:1. Sācies 2. periods.
Metienu attiecība pirmajā periodā:Rīgas "Dinamo" - "Mountfield" 9-10
Noslēdzies 1. periods.
19:36 min. Rīgas "Dinamo" - "Mountfield" 1:1. Miks Indrašis vidējā zonā pārtvēra ripu un metās uzbrukumā, aizslidināja ripu Miķelim Rēdliham, kurš viens pret vienu apspēlēja vārtsargu un izlīdzināja rezultātu.
Vairākumā rīdziniekiem izdevās radīt nelielus draudus uz pretinieku vārtiem. Salmelam izdevās labs metiens, kas lidoja garām vārtiem.
Noraidījums "Mountfield" komandā.Martins Planeks par pretinieka turēšanu nopelnījis divu minūšu sodu.
Kalniņš tvēra Planeka metienu pusātrā uzbrukumā. "Dinamo" hokejistiem atkal nelielas grūtības tikt uzbrukuma zonā.
Jerofejevs rupji kļūdījās un gandrīz uz līdzenas vietas atdeva ripu "Mountfield" spēlētājam Džeriņam, bet Kalniņš bija līmenī un apturēja izgājienu pret vārtiem.
Miķelis Rēdlihs centās piespēlēt vārtu priekšā burzmā, bet līdz komandas biedram ripa netika. Mirkli vēlāk Miķelis izslidoja no aizvārtes un izdarīja metienu, kam sekoja pretinieku uzbrukums, kurā Kalniņš tvēra vieglu metienu.
Žerdevs vārtu priekšā centās mainīt ripas lidojuma virzienu, bet ripu garām "Mountfield" vārtsargam Ribāržam neizdevās.
Čehijas klubs joprojām laukumā izskatās labāk. Aizvadītajās epizodēs "Dinamo" uzbrukumā nekas īsti nav izdevies. Bukarts ieslidoja zonā un izdarīja ne pārāk bīstamu metienu.
5:39 min. Rīgas "Dinamo" - "Mountfield" 0:1Lauris Dārziņš uzbrukuma zonā pārkāpa noteikumus un aizturētā soda laikā "Mountfield" izvirzījās vadībā. Rīdzinieki aizsardzībā nesadalīja spēlētājus, un Jaroslavs Bednaržs apslidoja vārtus un izmantoja Jāņa Kalniņa pozicionālo kļūdu.
Pirmajās minūtēs labāki uzbrukumi izdodas Čehijas kluba hokejistiem. Pēc trim nospēlētām minūtēm Bičevskim bija labs moments, bet viņš meta garām vārtiem.
"Mountfiel" komandai izdevās ļoti bīstams uzbrukums, kurā Kukumbergs saņēma lielisku piespēli un izdarīja metienu, bet Kalniņš ripu atsita.
“Mountfield” sastāvā Oskars Cibuļskis un Andris Džeriņš spēlēs otrajā virknējumā. Līdz šim abi guvuši pa vieniem vārtiem, bet Cibuļska kontā arī viena piespēle.
Rīgas “Dinamo” sastāvs spēlei:Vārtos: Jānis Kalniņš (Mants Armalis).1. maiņa: Lauris Dārziņš - Miks Indrašis - Miķelis Rēdlihs, Guntis Galviņš – Georgijs Pujacs.2. maiņa: Nikolajs Žerdevs – Brendons Makmilans – Denijs Kristo, Ansi Salmela – Krišjānis Rēdlihs3. maiņa: Rihards Bukarts - Vitālijs Pavlovs – Gunārs Skvorcovs, Karlos Stolerijs – Aleksandrs Jerofejevs.4. maiņa: Frenks Razgals – Oskars Batņa – Māris Bičevskis, Ņikita Jevpalovs, Nerijus Ališausks.
Rīgas "Dinamo" uzvara mačā pret Somijas klubu HPK:
Rīgas "Dinamo" ieņēma otro vietu Katīnī vārdā nosauktajā grupā, kurā pirmā bija Šveice, bet "Mountfield" palika pēdējā Toriāni vārdā nosauktajā grupā, kurā triumfēja Kanādas izlase.
Rīgas "Dinamo" uzsāk Špenglera kausa izcīņas izslēgšanas spēles, un par vietu ceturtdaļfinālā Latvijas klubs tiekas ar savu bijušo spēlētāju Oskara Cibuļska un Andra Džeriņa pārstāvēto Čehijas vienību Hradeckrālovas "Mountfield".