Kontinentālās hokeja līgas (KHL) regulārā čempionāta spēlē ceturtdien Rīgas "Dinamo" viesos ar rezultātu 1:2 (0:0, 0:1, 1:0, 0:1) pagarinājumā piekāpās Baltkrievijas komandai Minskas "Dinamo".

Pirmie vārti šajā mačā tika gūti 39. minūtē, kad Jevgeņijs Koviršins ar atkārtotu mēģinājumu ripu iebakstīja vārtos, bet 44. minūtē Lauris Dārziņš izgājienā guva skaistu "golu" un izlīdzināja rezultātu.

Divas minūtes pirms spēles beigām Patriks Malens nopelnīja 2+2 minūšu noraidījumu, kas arī izrādījās izšķirošs. Pamatlaikā Minskas komanda vārtu neguva, bet pagarinājumā viņi šo vairākumu realizēja, precīzi metot Metam Elisonam.

Līdz ar to Rīgas "Dinamo" tika pie sava trešā punkta sezonā, taču Latvijas komanda joprojām ir pēdējā vietā KHL.

Portāls "Delfi" piedāvāja spēles teksta tiešraidi, kurā var lasīt detalizētu mača aprakstu.

$duelID=497;$eventID=9;include '/www/htdocs/sport/includes/articleincludes/starVote/vote.inc' ?>