Latvijas komanda "Rīga" sestdien izcīnīja uzvaru Krievijas Jaunatnes hokeja līgas (MHL) regulārā čempionāta mačā, punktus gūstot ceturto spēli pēc kārtas.

Rīdzinieki savā laukumā ar rezultātu 3:2 (2:1, 0:0, 1:1) pārspēja Ķīnas klubu Harbinas "Kuņluņ Red Star Heilongjiang".

Laukuma saimnieki jau spēles pirmajās četrarpus minūtēs guva divus vārtus, izceļoties Jānim Švanenbergam un Rūdolfam Polcam, taču līdz pirmā perioda beigām viesi vienus vārtus atguva. Kad līdz pamatlaika beigām bija palikušas nedaudz vairāk kā divas minūtes, Ričards Grīnbergs atjaunoja divu vārtu pārsvaru, bet minūti vēlāk pretiniekiem vēlreiz izcēlās Deniss Kazakovs.

Svētdien abas komandas tiksies atkārtoti, bet nākamajā nedēļā Latvijas komanda dosies izbraukumā un aizvadīs četras spēles Krievijā.

Ar 11 spēlēs izcīnītiem 12 punktiem "Rīga" ieņem 12.vietu Rietumu konferencē, kur "Kuņluņ Red Star Heilongjiang" ar diviem punktiem 13 cīņās ir pēdējā starp 17 komandām.

"Rīgas" komandas galvenais treneris šajā sezonā ir Aigars Cipruss, kurš amatā nomainījis Ronaldu Ozoliņu. Ciprusam palīdz Raimonds Vilkoits, kurš šo amatu ieņēma arī iepriekšējā sezonā.

Pirmajās piecās sezonās "Rīgas" komanda spēja sasniegt MHL izslēgšanas turnīru, tomēr nākamās trīs sezonas pēc kārtas vienībai gads noslēdzās jau pēc regulārā turnīra.