Savus pirmos vārtus Krievijas Jaunatnes hokeja līgā (MHL) piektdien guva jaunais latviešu uzbrucējs Rihards Bukarts, tomēr viņa un Aleksandra Galkina pārstāvētā Stupino "Kapitan" komandai izlaida uzvaru mačā ar Voskresenskas "Himik" vienību, piedzīvojot neveiksmi pēcspēles metienu sērijā ar rezultātu 3:4 (2:1, 1:1, 0:1, 0:0, 0:1).

Bukarts spēles 11.minūtē izgājienā viens pret vārtsargu izvirzīja savu komandu vadībā ar rezultātu 2:1.

Tāpat latvietis piedalījās arī pēcspēles metienu sērijā, bet viņa raidījumu atvairīja pretinieku vārtsargs. Bukarts pa vārtiem meta tikai vienu reizi, bet vienīgais mačā tika pie lietderības koeficienta +2.

Savukārt Galkins mačā nopelnīja četras soda minūtes. Latvijas aizsargs izdarīja vienu metienu pa pretinieku vārtiem un cīņu noslēdza ar pozitīvu lietderības koeficientu +1.

Zīmīgi, ka izlīdzinājumu 3:3 "Himik" panāca tikai 13 sekundes pirms pamatlaika beigām, bet pēcspēles metienos uzvarēja ar 2:1.

Bukarts savās pirmajās divās MHL čempionāta spēlēs bija izpildījis pa rezultatīvai piespēlei. Latviešu uzbrucējs ir jaunākais spēlētājs šīs sezonas MHL turnīrā, jo dzimis 1995.gada 31.decembrī, bet 1996.gadā dzimuši spēlētāji šīssezonas turnīrā nedrīkst piedalīties.

MHL Rietumu konferences Centra divīzijas kopvērtējumā pašlaik "Kapitan" ar četriem punktiem četrās spēlēs ieņem priekšpēdējo, septīto, vietu, apsteidzot vienīgi Latvijas uzbrucēja Artjoma Dašutina pārstāvēto Balašihas MVD komandu, kuras kontā ir viens punkts četrās cīņās.

Šosezon MHL A divīzijā spēlē 32 komandas, katrai no tām aizvadot pa 60 spēlēm. Čempionātā otro sezonu aizvada arī Latvijas komanda "Rīga".