Kontinentālās hokeja līgas (KHL) regulārajā čempionātā piektdien sāpīgu zaudējumu piedzīvoja Rīgas "Dinamo", kas "Arēnā Rīga" ar 1:2 piekāpās vieniem no saviem konkurentiem Rietumu konferencē - Zagrebas "Medveščak".

Pirmie šai spēlē vārtus guva "Medveščak", kad Patriks Bjorkstrands otrā perioda sākumā realizēja skaitlisko vairākumu. Mājiniekiem izdevās rezultātu izlīdzināt ar Mika Indraša panākumu, bet uzvaras vārtus Zagrebas klubs guva pēc rupjas rīdzinieku vārtsarga Džefa Delorjēra kļūdas. Nepilnas sešas minūtes pirms pamatlaika beigām Delorjērs aiz saviem vārtiem centās izmest ripu no zonas, taču metiens nesanāca, ripa nonāca pie Tomasa Billa, kurš uzreiz to iemeta tukšos vārtos.

Portāls "Delfi piedāvāja spēles teksta tiešraidi.