Zaudējumu Kontinentālās hokeja līgas (KHL) regulārā čempionāta spēlē piektdien piedzīvoja Latvijas izlases aizsarga Artūra Kuldas pārstāvētā Ufas "Salavat Julajev" komanda, kas izbraukumā ar 1:2 (1:0, 0:2, 0:0) atzina Omskas "Avangard" pārākumu.

Jau mača trešajā minūtē viesus vadībā izvirzīja soma Anti Pīlstrems, tomēr otrajā trešdaļā vadību pārņēma laukuma saimnieki, kad precīzi bija Aleksandrs Perežogins un Deniss Paršins (vairākumā). Atlikušajā laikā vārti vairs netika gūti.

Kulda, spēlējot savas komandas otrajā aizsargu pārī, uz ledus pavadīja 20 minūtes un 57 sekundes, kas bija otrais lielākais spēles laiks vienībā. Aizsargs veica vienu metienu pa vārtiem un izpildīja divus spēka paņēmienus.

Pēdējos četros mačos Ufas klubs uzvaras un zaudējumus dalījis uz pusēm.

Ar 52 punktiem 34 spēlēs "Salavat Julajev" ieņem Austrumu konferences kopvērtējuma ceturto vietu, bet "Avangard" ar 66 punktiem 33 mačos atrodas otrajā pozīcijā.