Kontinentālās hokeja līgas (KHL) regulārā čempionāta spēlē otrdien latvieša Oskara Bārtuļa pārstāvētā Vladivostokas "Admiral" savā laukumā ar 0:2 piekāpās Oļega Znaroka un Harija Vītoliņa vadītajai Sanktpēterburgas SKA.

Uzvaras vārtus SKA labā guva Vadims Šipačovs, kurš 23. minūtē precīzi meta vairākumā. Tā viņam bija pirmā spēle pēc neveiksmīgā mēģinājuma nostiprināties Nacionālās hokeja līgas (NHL) komandā Lasvegasas "Golden Knights". Pamatlaika pēdējā minūtē precīzu metienu tukšos vārtos izdarīja Jarno Koskiranta, bet SKA vārtsargs Miko Koskinens atvairīja visus 20 pretinieku metienus.

Bārtulis "Admiral" sastāvā šajā mačā nospēlēja 21:54 minūtes, kuru laikā trīs reizes meta pa vārtiem un bloķēja divus pretinieku metienus. Šosezon latviešu aizsargs 28 spēlēs izdarījis piecas rezultatīvas piespēles.

Citā spēlē Maskavas "Dinamo" bez latvieša Mārtiņa Karsuma sastāvā pēcspēles metienu sērijā viesos ar 2:1 uzvarēja Pekinas "Kuņluņ Red Star", ko pārstāv Artūrs Kulda.

Uzvarētājiem vārtus guva Jūso Hietanens, bet pēcspēles metienos uzvaru maskaviešiem nodrošanīja Mihails Varnakov. Pekinas komandā "golu iemeta" Korijs Keins.

Kulda laukumā pavadīja 25:16 minūtes, kas bija lielākais laiks komandā. Viņš izdarīja divus metienus, bloķēja vienu pretinieku metienu un pielietoja vienu spēka paņēmienu.

Savukārt Karsums nav spēlējis kopš 15. oktobra.

Vēl vienā mačā Kaspara Daugaviņa pārstāvētā Ņižņijnovgorodas "Torpedo" savā laukumā ar 2:4 piekāpās Jekaterinburgas "Avtomobiļist". Daugaviņš nospēlēja 18:16 minūtes, trīs reizes meta pa pretinieku vārtiem, bloķēja vienu pretinieku metienu, kā arī uzvarēja sešos no desmit iemetieniem.