Kontinentālās hokeja līgas (KHL) spēlē pirmdien rezultatīvas piespēles izdarīja Latvijas uzbrucēji Aleksejs Širokovs un Mārtiņš Cipulis, palīdzot Habarovskas "Amur" savā laukumā pagarinājumā ar 4:3 pieveikt Maskavas CSKA.

Otrā perioda devītajā minūtē pēc Cipuļa un Širokova piespēlēm Aleksejs Kopejkins panāca izlīdzinājumu 2:2.

Cipulis nospēlēja 15:50 minūtes un izdarīja divus metienus pa vārtiem, bet Širokovs laukumā bija 14:42 minūtes un nopelnīja divas soda minūtes.

Vēl pirmdien Edgara Masaļska pārstāvētā vienība Hantimansijskas "Jugra" ar 4:1 pieveica Maskavas "Spartak", bet Latvijas aizsarga Aleksandra Jerofejeva klubs Novokuzņeckas "Metallurg" ar 2:5 zaudēja Minskas "Dinamo". Abi Latvijas hokejistis šoreiz mačos nepiedalījās.