Sanktpēterburgas SKA vienība svētdien Kontinentālās hokeja līgas (KHL) Rietumu konferences fināla sestajā spēlē savās mājās ar 2:1 (1:0, 0:1, 0:0, 1:0) pagarinājumā uzveica regulārā turnīra uzvarētāju Maskavas CSKA, tādējādi panākot izlīdzinājumu sērijā.

Līdz ar to sērijā līdz četrām uzvarām SKA izlīdzinājusi rezultātu 3-3
Mača rezultātu astotajā minūtē atklāja SKA komandas lielākā zvaigzne Iļja Kovaļčuks, kurš realizēja skaitlisko vairākumu. Turpinājumā CSKA nopelnīja vēl divus noraidījumus, taču tos mājiniekiem neizdevās realizēt. Savukārt otrajā trešdaļā vairākumu realizēja jau viesu komanda, precīzu metienu izdarot uzbrucējam Stefānam da Kostam. Par spīti vairākiem noraidījumiem, mača rezultāts pamatlaikā vairs nemainījās. Zīmīgi, ka trešā perioda vidū CSKA rindās spēlējošais Romāns Ļubimovs nopelnīja disciplināro sodu līdz spēles beigām 5+20, bet arī to skaitlisko vairākumu mājinieku hokejisti nespēja pārvērst vārtu guvumā.

Papildlaika devītajā minūtē uzvaras vārtus guva norvēģis Patriks Tūresens
Šīs sērijas pēdējais mačs otrdien notiks Maskavā.

Tikmēr Austrumu konferences finālsērijas piektajā mačā Kazaņas "Ak Bars" sestdien savā laukumā ar 1:0 (0:0, 0:0, 0:0, 1:0) pagarinājumā pieveica Novosibirskas "Sibirj", tādējādi sērijā līdz četriem panākumiem triumfējot ar 4-1 un sasniedzot Gagarina kausa izcīņas finālu.

Uzvarētāji Gagarina kausa izcīņas sērijās tiek noskaidroti dueļos līdz vienas komandas četrām uzvarām. Šo sēriju uzvarētāji iekļūs līgas finālā, kur cīnīsies par galveno balvu.