Sanktpēterburgas SKA vienībai piektdien Kontinentālās hokeja līgas (KHL) Rietumu konferences fināla piektajā spēlē izdevās izbraukumā ar 6:2 (2:0, 2:2, 2:0) pieveikt regulārā turnīra uzvarētāju Maskavas CSKA, tādejādi pagarinot sēriju.

Līdz ar to sērijā līdz četrām uzvarām SKA ir pietuvojušies CSKA komandai līdz 2-3.

Pirmajā trešdaļā viesiem no Sanktpēterburgas izdevās izvirzīties vadībā ar 2:0, kad pa vārtiem guva Artēmijs Panarins un Jevgēņijs Dadonovs. Jau otrās trešdaļas 36.sekundē CSKA līderis Aleksandrs Radulovs samazināja rezultāta starpību līdz minimumam, bet Andrejs Kuteikins pēc nepilnām desmit minūtēm atjaunoja divu vārtu pārsvaru SKA vienībai.

Pāris minūtes vēlāk Stefāns da Kosta no CSKA vēlreiz rezultāta starpību samazināja līdz minimumam, bet 31 sekundi līdz otrās trešdaļas beigām Dadonovs guva savus otros vārtus šajā cīņā, panākot 4:2. Noslēdzošā perioda pirmajā pusē Sanktpēterburgas klubam izdevās palielināt savu handikapu jau līdz trim vārtiem, kad otrreiz izcēlās arī Panarins.

Jau cīņas 54.minūtē CSKA nomainīja vārtsargu pret sesto laukuma spēlētāju, tomēr jau pēc dažām minūtēm SKA guva sestos vārtus, izceļoties Antonam Burdasovam un izšķirot cīņas likteni.

Šīs sērijas nākamais mačs svētdien notiks Sanktpēterburgā.

Tikmēr Austrumu konferences finālā sērijā līdz četrām uzvarām "Ak Bars" pašlaik ar 3-1 atrodas vadībā pret Novosibirskas "Sibirj". Šīs sērijas nākamais mačs sestdien notiks Kazaņā.

Uzvarētāji Gagarina kausa izcīņas sērijās tiek noskaidroti dueļos līdz vienas komandas četrām uzvarām. Šo sēriju uzvarētāji iekļūs līgas finālā, kur cīnīsies par galveno balvu.