Kontinentālās hokeja līgas (KHL) regulārā čempionāta spēlē svētdien latviešu uzbrucēja Jāņa Sprukta pārstāvētā Maskavas CSKA komanda ar 4:1 (0:1, 1:0, 3:0) izbraukumā uzvarēja Latvijas izlases vārtsarga Edgara Masaļska pārstāvēto Hantimansijskas "Jugra" vienību.

Sprukts šo maču aizvadīja savas komandas ceturtajā maiņā, uz ledus pavadot 11 minūtes un 22 sekundes. Latvieša kontā viens metiens pa vārtiem un uzvaras trijos no deviņiem iemetieniem.

Masaļskis trešajā spēlē pēc kārtas palika uz "Jugra" komandas rezervistu soliņa, bet viņa konkurents Mihails Birjukovs šajā cīņā atvairīja 31 no 35 CSKA hokejistu metieniem.

Ar vārtiem un divām rezultatīvām piespēlēm CSKA rindās izcēlās Niklass Pēšons.

Citā latviešu pārstāvēto komandu savstarpējā spēlē Jaroslavļas "Lokomotiv" ar uzbrucēju Miķeli Rēdlihu ierindā izbraukumā uzvarēja aizsarga Oskara Bārtuļa pārstāvēto Ukrainas klubu Doņeckas "Donbass" - 4:3 (3:2, 1:1, 0:0).

Rēdlihs maču uzsāka savas komandas pirmajā maiņā un uz ledus pavadīja 14 minūtes un 36 sekundes, veicot vienu metienu pa vārtiem.

Arī "Donbass" otrās maiņas aizsargs Bārtulis nospēlēto 22 minūšu un 32 sekunžu laikā atzīmējās ar vienu metienu pa vārtiem.

Citā spēlē zaudējumu pēcspēles metienu sērijā piedzīvoja Latvijas aizsarga Georgija Pujaca pārstāvētā pagājušās sezonas Gagarina kausa fināliste Omskas "Avangard", kas ar 2:3 (0:1, 2:1, 0:0, 0:0, 0:1) savā laukumā piekāpās Slovākijas klubam Bratislavas "Slovan".

Omskas kluba pirmās maiņas aizsargs Pujacs tika pie otra lielākā spēles laika savā komandā - 24 minūtes un 26 sekundes. Aizsarga kontā trīs nesekmīgi metieni pa vārtiem.

Citā spēlē sagrāvi piedzīvoja Čehijas komanda Prāgas "Lev", kuru pārstāv uzbrucēji Mārtiņš Cipulis un Aleksandrs Ņiživijs, ar 1:5 (1:0, 0:2, 0:3) izbraukumā piekāpjoties Kazahstānas klubam Astanas "Baris".

Ne Cipulis, ne Ņiživijs savas komandas sastāvā gan nebija iekļauts. Ņiživijs izlaidis otro "Lev" cīņu pēc kārtas.

Austrumu konferences kopvērtējumā "Avangard" ar 96 punktiem 46 spēlēs ieņem pirmo vietu, identisku pozīciju ieņemot arī visas līgas kopvērtējumā, savukārt "Jugra" ar 62 punktiem 45 mačos atrodas devītajā pozīcijā.

Tikmēr Rietumu konferencē CSKA ar 85 punktiem 44 cīņās ir otrie, bet "Lev" ar 60 punktiem ieņem septīto vietu.