Kontinentālās hokeja līgas (KHL) Gagarina kausa izcīņas pusfināla sērijā otro zaudējumu piektdien piedzīvoja Jāņa Sprukta un Miķeļa Rēdliha pārstāvētā Jaroslavļas "Lokomotiv", kas viesos ar 1:2 (0:1, 0:1, 1:0) piekāpās Prāgas "Lev".

Sērijā līdz četrām uzvarām "Lev" ir vadībā ar 2-0, bet nākamās divas spēles notiks Jaroslavļā.

Līdzīgi kā pirmā abu komandu spēle, arī šoreiz cīņa izvērtās asumiem bagāta, lai gan tiesneši pārāk daudz soda minūtes nepiešķīra. Pirmā perioda vidū Nātans Oistriks guva mājiniekiem pirmos vārtus, bet otrā perioda priekšpēdējā minūtē Patriks Zakrisons panāca jau 2:0. Trešā perioda vidū Jegors Averins vienus vārtus atguva, bet pēdējā minūtē "Lokomotiv" no zaudējuma neglāba arī pēdējā ofensīva, noņemot vārtsargu.

Sprukts mačā nospēlēja 11:59 minūtes, uzvarēja astoņos no 12 iemetieniem, izdarīja vienu metienu pa vārtiem, trešajā periodā izcēlās ar efektīgu spēka paņēmienu, bet pirmajā periodā nopelnīja divas soda minūtes. Rēdlihs nospēlēja 12:04 minūtes un izdarīja piecus metienus.