Kontinentālās hokeja līgas (KHL) regulārā čempionāta spēlē piektdien Latvijas uzbrucējs Jānis Sprukts izcēlās ar vārtu guvumu, palīdzot viņa pārstāvētajai Maskavas CSKA ar rezultātu 8:1 (3:0, 2:1, 3:0) izbraukumā sagraut Astanas "Baris" vienību.

Sprukts ar gūtiem vārtiem izcēlās mača 24.minūtē, panākot rezultātu 4:0. Šajā mačā viņš laukumā pavadīja 12 minūtes un 15 sekundes, kuru laikā kopā izdarīja divus metienus pa vārtiem un uzvarēja septiņos no 14 iemetieniem.

Šajā sezonā Sprukta kontā ir četri vārti un trīs rezultatīvas piespēles.

Uzvarētājiem ar diviem vārtiem izcēlās Igors Radulovs, bet reizi precīzi bija Iļja Zubovs, Vladimirs Žarkovs, Niklass Pērsons, Sergejs Širokovs un Jevgeņijs Rjasensiks. "Baris" komandā reizi precīzi meta Naidžels Douss.

Citā spēlē Latvijas aizsargs Georgijs Pujacs ar rezultatīvu piespēli palīdzēja Omskas "Avangard" komandai savā laukumā ar rezultātu 4:0 (1:0, 0:0, 3:0) uzvarēt Prāgas "Lev", kuru pārstāv Mārtiņš Cipulis un Aleksandrs Ņiživijs.

Pujacs rezultatīvo piespēli izdarīja 58.minūtē, palīdzot Tomašam Zaborskim panākt rezultātu 4:0. Pujačs šajā mačā nospēlēja 19 minūtes un 28 sekundes, izdarot vienu metienu pa vārtiem.

Tikmēr Cipulis laukumā pavadīja septiņas minūtes un 45 sekundes, kuru laikā divas reizes uzmeta pa pretinieku vārtiem. Ņiživijs šim mačam nebija pieteikts.

Uzvarētājiem vēl pa vārtiem guva Aleksandrs Perežogins, Jevgeņijs Mozers un Aleksandrs Frolovs.

Savukārt Hantimansijskas "Jugra" bez Edgara Masaļska vārtos ar 3:1 (1:0, 1:1, 1:0) savā laukumā uzvarēja Bratislavas "Slovan" hokejistus.