Kontinentālās hokeja līgas (KHL) Gagarina kausa izcīņas Rietumu konferences pirmās kārtas sestajā spēlē Jaroslavļas "Lokomotiv" ar rezultātu 6:0 (1:0, 2:0, 3:0) savā laukumā sagrāva Maskavas "Dinamo", sērijā līdz četrām uzvarām panākot 3-3.

"Lokomotiv" komandas pirmo vārtu guvumā piedalījās arī latviešu uzbrucējs Jānis Sprukts, kurš palīdzēja Iļjam Gorohovam raidīt ripu vārtos. Vēl Jaroslavļas komandas labā divas reizes precīzi meta Sergejs Koņkovs un Aleksandrs Čerņikovs, bet vienus vārtus guva Sergejs Plotņikovs.

Sprukts šajā mačā laukumā pavadīja 13:50 minūtes, uzvarot tikai 2 no 11 iemetieniem un metienus pa vārtiem neizdarot. Viņa kontā arī trīs spēka paņēmieni.

Tikmēr otrs latviešu spēlētājs "Lokomotiv" rindās Miķelis Rēdlihs nospēlēja 12:19 minūtes, kuru laikā izdarīja vienu metienu, bloķēja vienu pretinieku metienu un pielietoja vienu spēka paņēmienu.

Atgādinām, ka Maskavas "Dinamo" latviešu uzbrucējs Mārtiņš Karsums savainojuma dēļ šajā mačā nepiedalījās.