Kontinentālās hokeja līgas (KHL) regulārā čempionāta spēlē sestdien Latvijas uzbrucējs Jānis Sprukts izcēlās ar gūtiem vārtiem, palīdzot viņa pārstāvētajai Maskavas CSKA komandai izcīnīt uzvaru.

Aizvadītajā mačā CSKA ar rezultātu 4:2 (1:1, 2:0, 1:1) uzvarēja Hantimansijskas "Jugra" komandu, kuru pārstāv Latvijas vārtsargs Edgars Masaļskis.

Sprukts ar vārtu guvumu izcēlās spēles 35.minūtē, panākot rezultātu 3:1. Šajā mačā viņš laukumā pavadīja 16 minūtes, kuru laikā uzvarēja sešos no 16 iemetieniem un izdarīja vēl divus metienus pa vārtiem.

"Jugra" komandas vārtus šajā spēlē sargāja Masaļskis, kurš atvairīja 29 no 32 pretinieku metieniem, bet ceturtos vārtus CSKA guva, raidot ripu tukšos vārtos.

Uzvarētājiem ar trīs vārtiem jeb "hat-trick" izcēlās Aleksandrs Radulovs, bet "Jugra" komandā precīzi bija Igors Skorohodovs un Ivans Hļincevs.