Kontinentālās hokeja līgas (KHL) regulārā čempionāta spēlē pirmos vārtus šajā sezonā guva latviešu uzbrucējs Jānis Sprukts, taču viņa pārstāvētā Jaroslavļas "Lokomotiv" izbraukumā ar 3:4 (0:1, 2:2, 1:0, 0:0, 0:1) pēcspēles metienu sērijā piekāpās Podoļskas "Vitjazj".

Sprukts spēles 40.minūtē ar precīzo metienu samazināja savas komandas rezultāta deficītu - 2:3. Tas viņam bija trešais rezultativitātes punkts šīs sezonas 14 spēlēs, viņa kontā arī divas rezultatīvas piespēles.

Latvijas centra uzbrucējs šajā mačā laukumā pavadīja 9:14 minūtes, kuru laikā izdarīja vienu metienu pa vārtiem, uzvarēja sešos no septiņiem iemetieniem, kā arī bloķēja divus pretinieku metienus un veica divus spēka paņēmienus.

"Lokomotiv" komandā vārtus guva arī Džefs Plets un Andrejs Vasiļjevs. "Vitjazj" komandai pagarinājumā uzvaras vārtus guva Jakovs Selezņovs.