Kontinentālās hokeja līgas (KHL) klubs Vladivostokas "Admiral" ar Oskaru Bārtuli sastāvā ceturtdien Tālo Austrumu komandu derbijā izbraukumā ar rezultātu 2:0 (1:0, 0:0, 1:0) pārspēja Habarovskas "Amur".

Bārtulis šajā mačā laukumā pavadīja 23:11 minūtes, kas bija otrais lielākais spēles laiks visā starp abām komandām. Viņš izdarīja vienu metienu pa vārtiem.

"Admiral" komandas sastāvā abus vārtus guva Roberts Saboličs, kurš vispirms guva vārtus pirmās trešdaļas beigās, bet otro reizi precīzi meta pamatlaika pēdējā minūtē, izmantojot, ka pretinieku vārtsargs nomainīts pret sesto laukuma spēlētāju.

Šī uzvara "Admiral" komandai bija ļoti noderīga, lai garantētu vietu Gagarina kausa izcīņā. Austrumu konferences kopvērtējumā Vladivostokas komanda ar 72 punktiem 52 spēlēs ir septītajā vietā, devīto vietu apsteidzot par sešiem punktiem.