Kontinentālās hokeja līgas (KHL) Latvijas klubs Rīgas "Dinamo" ceturtdien ar rezultātu 3:2 (0:1, 1:0, 1:1, 0:0, 1:0) pēcspēles metienu sērijā pārspēja divkārtējos Gagarina kausa ieguvējus Maskavas "Dinamo".

Spēles rezultātu mača 14. minūtē atklāja Maksims Pestuško, bet otrās trešdaļas devītajā minūtē Marcels Hosa pēc Kaila Vilsona piespēles rezultātu izlīdzināja. Kad trešajā ceturtdaļā bija nospēlētas 10 sekundes, Pestuško vēlreiz vadībā izvirzīja maskaviešu, taču tikai sekundi pirms pamatlaika beigām Pols Ščehura izrāva neizšķirtu un ieveda spēli pagarinājumā.

Pagarinājumā uzvarētājs netika noskaidrots, bet pēcspēles metienu sērijā Aleksandrs Ņiživijs un Vojtehs Polāks pārspēja Maskavas "Dinamo" vārtsargu, bet šīsdienas jubilārs Mikaels Telkvists atvairīja abus metienus.

Par labākajiem spēlētājiem abās komandās tika atzīti vārtsargi Telkvists un Aleksandrs Lazušins.

Maskavas "Dinamo" šajā mačā izdarīja 27 metienus pa vārtiem, kamēr Rīgas "Dinamo" – 23. Tikmēr soda minūtes nedaudz vairāk nopelnīja rīdzinieki – 12, savukārt maskavieši – 10.

KHL Rietumu konferences kopvērtējumā Maskavas "Dinamo" ar 16 punktiem septiņos mačos joprojām ieņem otro vietu, bet viņiem tikai punktu tagad zaudē Rīgas "Dinamo" hokejisti.

Portāls "Delfi" piedāvāja šīs spēles teksta tiešraidi.