Latviešu hokejists Kaspars Daugaviņš otrdien Kontinentālās hokeja līgas (KHL) čempionāta mačā palīdzēja Ņižņijnovgorodas "Torpedo" izcīnīt uzvaru pār Bratislavas "Slovan" – 5:3.

Jau vēstīts, ka Daugaviņš guva divus vārtus un izdarīja rezultatīvu piespēli. Latvietis septītajā minūtē atklāja rezultātu, bet 34.minūtē panāca jau 4:1, kad ļoti meistarīgi apspēlēja pretinieku vārtsargu Maiklu Gārnetu. Tāpat viņš piedalījās vārtu guvumā, kad precīzs bija Aleksejs Sopins.

Šosezon Daugaviņš, pārstāvot Maskavas "Dinamo" un "Torpedo", aizvadījis 22 spēles, kuru laikā guvis sešus vārtus un veicis deviņas rezultatīvas piespēles.