Kontinentālās hokeja līgas (KHL) regulārā čempionāta līderu cīņa starp Sanktpēterburgas SKA un Maskavas CSKA bija ļoti emocionāla, un maskaviešu līderis Aleksandrs Radulovs asi reaģēja, kad tika noraidīts.

Spēles pirmā perioda 14.minūtē Radulovam piesprieda 10 minūšu disciplināro noraidījumu, par ko viņš bija ļoti neapmierināts. CSKA uzbrucējs sita ar nūju pa laukuma apmali, meta pudeli un aktīvi diskutēja ar arēnas darbinieci.

Kad spēle jau bija noslēgusies, tiesneši Radulovam piešķīra arī 20 minūšu noraidījumu, līdz ar to šajā mačā kopā viņš nopelnīja 30 soda minūtes.

Sanktpēterburgas SKA ar rezultātu 4:3 (1:1, 2:2, 1:0) savā laukumā pieveica Maskavas CSKA.