Noslēdzot septīto izbraukuma spēļu sēriju Kontinentālās hokeja līgas (KHL) regulārajā čempionātā, Rīgas "Dinamo" sestdien Zagrebā tikās ar vietējo "Medveščak" vienību, kurai izdevās apraut rīdzinieku uzvaru sēriju.

Mājinieki svinēja minimālu uzvaru - 1:0 (1:0, 0:0, 0:0). Vienīgos spēles vārtus pirmajā trešdaļā guva Edvīns Hedbergs.

Rīgas "Dinamo" spēli iesāka, acīmredzami apņēmības pilni turpināt uzvaru sēriju, taču "Medveščak" ar teicamu darbošanos aizsardzībā un bīstamiem pretuzbrukumiem mūsējo iniciatīvu apslāpēja. Vistuvāk uzvarai rīdzinieki bija pirmajā trešdaļā, kad gan zaudēja vārtus, taču rādīja vissaturīgāko sniegumu.

Otrajā un trešajā periodā mājinieki arvien vairāk kontrolēja spēli, palīdzot savam vārtsargam Maiklam Gārnetam izcīnīt "sauso" uzvaru viņa otrajā mačā šai komandā.

Plašāku spēles aprakstu lasiet portāla "Delfi" teksta tiešraides arhīvā!