Sestdien Jelgavā otro reizi norisinājās lielākais Jelgavas nakts pusmaratons, kur uz starta pulcējās rekordliels dalībnieku skaits - 2500. Visātrāk pilsētas izgaismotās un naksnīgās pusmaratona trases finišu sasniedza Jānis Višķers un Ilona Marhele, portālu "Delfi" informēja organizatori.

Višķers finišēja ar laiku 1:08:00, bet divas minūtes pēc līdera finišu sasniedza Kristaps Bērziņš (01:10:02). Vien 20 sekundes vēlāk trešais finišēja Rolands Kaimiņš (01:10:22). Sieviešu konkurencē pirmās vietas ieguvēja Ilona Marhele (01:18:51) aiz sevis atstāja Anitu Kažemāku (01:20:45) un Jolantu Liepiņu (01:23:04).

"Nike" Tautas skrējiena (10,55km) finišu visātrāk sasniedza Kaspars Briška (00:33:19), savukārt otrā un trešā vieta sezonas līderiem Reinim Hartmanim (00:33:36) un Andrim Jubelim (00:33:49). Starp sievietēm šajā distancē savu pārspēku apliecināja Karīna Helmane (00:38:36), kura šosezon tikai vienu reizi piekāpās Jeļenai Prokopčukai, bet pārejos posmos uzrādījusi labāko rezultātu. Otro vietu ieguva Lietuvas sportiste Kamile Vaidžiulyte (00:40:03), bet trešā finišēja Dace Landstrom (00:40:19).

Taču īsākajā un ātrākajā Jelgavas nakts pusmaratona distancē - Tautas skrējienā (5,3km) - triumfēja Dāvis Dišlers (00:16:04), aiz sevis atstājot Renāru Rozi (00:16:22), un Artūru Medvedu (00:16:29). Sieviešu konkurencē ātrāko rezultātu uzrādīja Jeļena Ābele (00:17:56), bet otrā un trešā vieta Līgai Jansonei (00:18:55) un Līgai Girgensonei (00:19:44). Savukārt komandu ieskaitē visās distancēs pārliecinoša uzvaru izcīnīja "Sportland/Nike".