Organizatori aicina ikvienu interesentu pieteikt savu vai komandas dalību parādē, lai Tele2 Rīgas velomaratona skatītājus klātienē un pie televizora ekrāniem pārsteigtu ar savu unikālo, radošo vai citādi neierasto tērpu un pretendētu uz dažādām balvām.

Parādes brauciena dalībnieku tērpus vērtēs žūrija, kuras sastāvā būs tādas Latvijā pazīstamas modes un stila personības kā TV dīva Ketija Dombrovska, modes dizainere Agnese Narņicka, dejotāji Viola Abramova un Rihards Mailītis un citas. Stilīgākie parādes braucēji pretendēs uz balvu - kādu no diviem Samsung Galaxy mini viedtelefoniem. Paredzēta arī balva atraktīvākajam kolektīvam.

Parādes braucienam jau pieteikušas dalību karsējmeitenes no augstskolas Turība, apvienības Velopolo, Miit team, Ērenpreiss un Dutchbike, RV Studio dejotāji, mūziķe Agnese Rakovska un citi grupas Triānas parks pārstāvji, Credit 24 darbinieces, kā arī citas komandas.

Parādes brauciena dalībnieki veiks Ģimenes distances maršrutu - 15,7 km. Maršruts vīsies pa Krasta ielu, pāri Dienvidu tiltam un atpakaļ Pārdaugavā trase ies pa Mūkusalas ielu zem Akmens tilta, pāri Vanšu tiltam. Finiša taisne būs turpat krastmalā pie Prezidenta pils. Visi interesenti - gan komandas, gan individuāli braucēji tiek aicināti pulcēties 3.jūnijā plkst. 14.00 11.novembra krastmalā pie starta koridoriem, iepriekš piesakot savu dalību uz e-pastu: rita@velo.lv.

Šogad pirmo reizi Tele2 Rīgas velomaratons dalībniekiem būs īpaši ekskluzīva trase, kura vīsies cauri galvaspilsētas sirdij. Kopumā Tele2 Rīgas velomaratons notiks trīs distancēs - aktīviem riteņbraucējiem piemērotajā Credit24 Sporta distancē (83 km), Tautas distancē (31,4 km) un Ģimenes braucienā (15,7 km). Aizsargķivere dalībai visās distancēs, kā arī Parādes braucienā ir obligāta. Tele2 Rīgas Maratona ietvaros notiks arī Starptautiskās Riteņbraukšanas savienības (UCI) sacensības Rīgas Grand Prix, kuru distance būs 186,9 kilometrus gara un kurā startēs 18 riteņbraukšanas komandas no dažādām valstīm, tajā skaitā arī valstu izlases komandas. Šogad Tele2 Rīgas velomaratons cer pulcēt rekordlielu dalībnieku skaitu - 5000. Gan jaunā trase galvaspilsētas centrā, gan arvien lielāks dalībnieku skaits ir nozīmīgi soļi, lai Tele2 Rīgas velomaratona kļūtu par vienu no Eiropā vadošajām masu velo sacensībām.