2016. gada Riodeženeiro olimpisko spēļu sporta programma trešdien iesākās ar sieviešu futbola turnīra sešām spēlēm, no kurām izceļama Vācijas izlases graujošā uzvara pār Zimbabvi.

F grupas mačā vācietes izcīnīja uzvaru ar rezultātu 6:1 (2:0), divus vārtus uzvarētājām gūstot Melānijai Beringerei.

Otrā grupas spēlē Kanāda ar rezultātu 2:0 (1:0) pieveica Austrālijas spēlētājas. Jau pirmajā minūtē precīzi sita Džanīne Bekija, bet 78. minūtē vārtus guva Kristīne Sinklēra.

Rio olimpisko spēļu pirmajā spēlē Zviedrijas izlase E grupas cīņā ar 1:0 (0:0) uzvarēja Dienvidāfrikas Republiku, 76. minūtē vienīgo reizi precīzi sitot Nillai Fišerei. Savukārt otrā šīs grupas mačā turnīra mājiniece Brazīlija ar 3:0 (1:0) sakāva Ķīnu. Uzvarētājām precīzi sita Monika, Andresa Alveša un Krištiane.

Pirmā diena noslēdzās ar turnīra galveno favorītu ASV uzvaru pār Jaunzēlandi – 2:0 (1:0). Amerikānietēm vārtus guva Karli Loida un Aleksa Morgana. Savukārt otrā G grupas spēlē Francijas izlase ar 4:0 (3:0) pārspēja Kolumbiju.