Noslēdzoties Londonas olimpisko spēļu vīriešu futbola turnīra ceturtdaļfināla izspēlei, sestdien kļuvuši zināmi visi sacensību pusfinālisti.

Pie vispārliecinošākās uzvaras tika Japāna, kas ar 3:0 (1:0) pārspēja Ēģipti, tomēr pēdējos divus vārtus guva vien noslēdzošo 12 minūšu laikā.

Citā cīņā smagu uzvaru izcīnīja Brazīlija, kas ar 3:2 (1:1) pārspēja pieticīgo Hondurasu.

Neskatoties uz to, ka Hondurasas futbolisti cīņu pabeidza deviņu spēlētāju sastāvā, Brazīlijas izlasei nācās divas reizes atspēlēties. Vienus vārtus uzvarētāju labā guva arī jaunais supertalants Neimars.

Citās ceturtdaļfināla spēlēs Meksika papildlaikā ar 4:2 (1:0, 2:2) uzvarēja Senegālu, bet ar lielām cerībām veidotā Lielbritānijas izlase, kuras rindās spēlēja arī slavenais Raiens Gigss, pēcspēles sitienu sērijā pēc neizšķirti 1:1 aizvadīta pamatlaika un papildlaika piekāpās Dienvidkorejai.

Pusfinālā savā starpā tiksies Dienvidkoreja un Brazīlija, kā arī Meksika un Japāna.

Pirms četriem gadiem Pekinā zeltu izcīnīja Argentīna, pie sudraba tika Nigērija, bet bronzu izcīnīja Brazīlija.

Londonas olimpiskās spēles ilgs līdz 12.augustam. Četrgades prestižākajā sporta pasākumā aptuveni 10 500 sportisti sadalīs 302 godalgu komplektus 36 sporta veidos.