Latvijas biatloniste Baiba Bendika ierindojās 44. vietā priekšpēdējā Pasaules kausa posma sprinta sacensībās Holmenkollenā, kurās uzvarēja Slovākijas pārstāve Anastasija Kuzmina.

Izredzes kvalificēties iedzīšanas sacensībām, kurās startē labākās 40 sprinta disciplīnas finišētājas, Bendika pazaudēja pirmajā šautuvē, kurā neaizvēra divus mērķus un veica divus soda apļus. Pēc otrās šautuves, kurā Latvijas sportiste stāvus sašāva visus mērķus, viņa bija 41. pozīcijā, taču finišā Bendikai 44. rezultāts. 40. vietā esošajai somietei Kaisai Makarainenai latviete zaudēja 10,6 sekundes.

Kuzmina Norvēģijas posma sprintā nodemonstrēja izcilu ātrumu, uzvarot ar vienu soda apli. Otrajā vietā ierindojās baltkrieviete Darja Domračova (+8,9 sek.), trešā – ukrainiete Jūlija Džima (+29,2 sek.). Viņas sašāva visus 10 mērķus.

Pateicoties uzvarai šajā sprintā, Kuzmina izvirzījusies vadībā Pasaules kausa kopvērtējumā, uz otro vietu pabīdot Makarainenu. Trešā ir Domračova, bet Baiba Bendzika PK kopvērtējumā ieņem 52. vietu.