Latvijas biatloniste Baiba Bendika trešdien Norvēģijā pasaules čempionātā 15 kilometru individuālajā distancē ieņēma 65. vietu, bet Francijas komanda papildināja savu medaļu klāstu.

Vēl viena Latvijas sportiste Žanna Juškāne šajā distancē ierindojās 86. vietā.

Par pasaules čempioni 15 kilometru distancē kļuva Marina Dorina Abēra, kas kļūdījās tikai vienu reizi un pēdējā šautuvē. Viņas laiks bija 44 minūtes un 2,8 sekundes, bet 12,2 sekundes viņai zaudēja komandas biedrene Anaisa Beskona, kura šaušanā arī kļūdījās vienu reizi.

Bronzas medaļu ieguva vāciete Laura Dālmeiere. Vācu sportiste šaušanā pieļāva divas kļūdas, bet uzvarētājai zaudēja vienu minūti un 17,8 sekundes.

Bendika katrā šautuvē pieļāva pa vienai kļūdai, finišā no čempiones atpaliekot par sešām minūtēm un 38,9 sekundēm. Savukārt Juškāne, kas pēc ilgāka pārtraukuma startē tik augsta līmeņa sacensībās, šaušanā neaizvēra piecus mērķus un zaudēja uzvarētājaia 10 minūtes un 11,9 sekundes.

Pasaules čempionātā Francijas biatlonisti tikuši jau pie četrām zelta, divām sudraba un vienas bronzas medaļas.