Latvijas vadošā biatloniste Baiba Bendika trešdien Hohfilcenē notiekošajā pasaules čempionātā 15 kilometru individuālajā distancē izcīnīja 65. vietu, bet otra latviete Žanna Juškāne palika 95. pozīcijā.

Bendika katrā no šaušanām pieļāva pa vienai kļūdai, kopumā nopelnot četras soda minūtes. Finišā viņa jaunajai pasaules čempionei Laurai Dālmeierei piekāpās septiņas minūtes un 18,6 sekundes. Līdz ar to viņa nekvalificējās masu starta sacensībām.

Savukārt Juškāne ar septiņām kļūdām četrās šaušanās palika 95. vietā 99 sportistu konkurencē. Finišā viņa ieslēpoja par 12 minūtēm un 13,3 sekundēm lēnāk nekā uzvarētāja.

Dālmeiere 15 kilometru distanci veica 40 minūtēs un 30,1 sekundē, šaušanās nopelnot vienu soda minūti. Viņa otrās vietas ieguvēju čehieti Gabrielu Koukalovu, kura arī vienreiz kļūdījās šautuvēs, apsteidza par 24,7 sekundēm. Bronzas medaļu ieguva bez kļūdām šāvusī itāliete Aleksija Rungaldjē (+1:45,6).

Individuālās sacensības 20 kilometru distancē vīriešu konkurencē risināsies ceturtdien, pulksten 15:30.