Latvijas biatlonists Andrejs Rastorgujevs ceturtdien Pasaules kausa (PK) izcīņas posmā kārtējo reizi šosezon sasniedza jaunu karjeras rekordu – Antholcā 10 km sprinta distancē viņš ierindojās 20. vietā.

Andrejs Rastorgujevs pirmajā šautuvē kļūdījās tikai vienreiz, otrajā bija precīzs, un finišā ierindojās 20. vietā. Uzvarētājam, krievam Antonam Šapuļinam Latvijas sportists zaudēja vienu minūti un vienu sekundi. Iepriekšējais augstākais panākums Rastorgujevam bija 23. vieta iepriekšējā PK posmā Rūpoldingā, arī sprintā.

Otrajā vietā ierindojās skatītāju mīlulis, vācietis Mihaels Greiss, kurš tāpat kā Šapuļins sašāva visus mērķus, taču piekāpās viņam finišā 10 sekundes. Trešais finišēja norvēģis Larss Bergers, kurš vienreiz kļūdījās šautuvē, un no Šapuļina atpalika 20,5 sekundes.

Ilmārs Bricis arī ar vienu kļūdu šautuvē ierindojās 47. vietā, no uzvarētāja atpaliekot minūti un 40,9 sekundes, bet 22 gadus vecais Toms Praulītis ar pieciem nesašautiem mērķiem palika pēdējā, 95. vietā.