Latvijas biatlonists Ilmārs Bricis sestdien izcīnīja 17.vietu 12,5 kilometru iedzīšanas disciplīnā komercsacensībās Kamčatkā, kas veltītas nopelniem bagātā Krievijas biatlona trenera Vitālija Fatjanova piemiņai.

Bricis četrās šaušanās pieļāva piecas kļūdas un finišā uzvaru izcīnījušajam francūzim Simonam Fursādam no Francijas, kurš pieļāva trīs kļūdas, zaudējot sešas minūtes un 31,5 sekundes.

Otrajā vietā ar trijām kļūdām šaušanā ierindojās aizritējušās sezonas Pasaules kausa izcīņas kopvērtējuma uzvarētājs Tarjeijs Bē no Norvēģijas, bet trešais ar vienu kļūdu palika zviedrs Karls Jūhans Bergmans.

Kā ziņots, Fursāds uzvarēja arī piektdien notikušajās sprinta sacensībās, kad Bricis izcīnīja desmito vietu.

Kopumā sacensībās piedalījās 39 sportisti no 18 valstīm.

Sieviešu sacensībās gan sprintā, gan iedzīšanā uzvarēja ukrainiete Vita Semerenko.

Šīs sacensības Kamčatkā norisinājās trešo reizi.

Kā ziņots, šīs sezonas Pasaules kausa izcīņas kopvērtējumā pieredzējušais Bricis ar 100 punktiem ieņēma uz 55.vietu.