2018. gada Phjončhanas olimpisko spēļu čempione Darja Domračova piektdien Kontiolahti uzvarēja Pasaules kausa izcīņas sestajās sprinta sacensībās, bet Latvijas biatloniste Baiba Bendika ierindojās 56. vietā.

Domračova aizvēra deviņus no 10 mērķiem, un finišā tikai par pussekundi pārspēja vācieti Francisku Hildebrandu, kura sašāva visus mērķus. Trešajā vietā ierindojās itāliete Liza Vitoci +5,5 sek.).

Pasaules kausa kopvērtējuma līderei šajā disciplīnā, arī Phjončhanas spēļu čempionei, Slovākijas biatlonistei Anastasijai Kuzminai neveicās šaušanā — četri nopūdelēti šāvieni —, un viņa ierindojās tikai 30. vietā.

Latvijas pārstāve Baiba Bendika pirmajā šautuvē nesašāva divus mērķus, vienu arī otrajā šautuvē, un finišēja divas minūtes un 4,8 sekundes aiz uzvarētājas.

Kā ziņojām, vīriešiem sprinta sacensībās Kontiolahti sensacionāli otro vietu izcīnīja Latvijas vadošais biatlonists Andrejs Rastorgujevs.

Pēc Kontiolahti Pasaules kausa kalendārā vēl paredzēti divi posmi — Holmenkollenā, Norvēģijā un Tjumeņā, Krievijā.