Latvijas jaunie biatlonisti ceturtdien aizvadīja ļoti neveiksmīgas Minskā notiekošā pasaules čempionāta junioriem 15 kilometru individuālās distances sacensības.

Jānis Šņoriņš, Vjačeslavs Mihailovs un Andrejs Zikovs sacensībās ieņēma attiecīgi 84., 85. un 87.vietu starp 93 finišējušajiem sportistiem, četrās šaušanās pieļaujot desmit, septiņas un astoņas kļūdas.

Uzvaru izcīnīja nekļūdīgi šāvušais Francijas sportists Aristīds Beguē, kuram Latvijas sportisti zaudēja vairāk nekā 15 minūtes.

Kā ziņots, paralēli notiekošajā pasaules čempionātā jauniešiem trešdien Vladislavs Ņedaivodins izcīnīja 27.vietu 12,5 kilometru individuālajā distancē.

Savukārt pārējie Latvijas biatlonisti uzrādīja pieticīgākus rezultātus - Ingus Deksnis bija 43.vietā, Ernests Loktevs finišu sasniedza 58.pozīcijā, bet Kristers Slavēns ieņēma 81.pozīciju.

Tikmēr desmit kilometros jaunietēm vislabāk klājās Keitai Annijai Sabulei, kura bija 49.vietā. Vēl trīs vietas aiz Sabules finišu sasniedza Viktorija Nora Osīte, Regīna Rudzīte bija 63.pozīcijā, bet Krista Razgale finišēja 73.vietā starp 82 biatlonistēm.

Pasaules čempionāta turpinājumā piektdien jaunieši veiks sprinta distances.

Baltkrievijā notiekošais pasaules čempionāts jauniešiem un junioriem ilgs līdz nākamās nedēļas otrdienai.