Neviens no Latvijas biatlonistiem sestdien Slovēnijā Pasaules kausa posmā desmit kilometru sprintā neiekļuva starp 60 labākajiem, vēsta sacensību mājaslapa internetā.

Ilmārs Bricis sacensībās ieņēma 70., Jānis Bērziņš – 85, bet Rolands Pužulis – 98.vietu.

Par sacensību uzvarētāju kļuva zviedrs Bjērns Ferijs, kurš ar precīzu šaušanu distanci veica 27:25,9 minūtēs. Tikai 5,1 sekundei viņam zaudēja vienreiz šaušanā kļūdu pieļāvušais norvēģis Tarjejs Bē, bet trešo vietu ieņēma arī precīzi šāvušais Mihaels Greiss (+8,7 sekundes).

Bricis šaušanā pieļāva trīs kļūdas (+2:39,6 minūtes), Bērziņš šaušanā bija precīzs (+3:21,6 minūtes), bet Pužulis veica divus soda apļus (+5:58,7 minūtes).

Pasaules kausa kopvērtējumā līderpozīciju pārņēmis Bē (329 punkti), 306 punkti ir viņa tautietim un pērnās sezonas Pasaules kausa ieguvējam Emīlam Heglem Svendsenam, bet trešais ir leģendārais norvēģis Ūle Einārs Bjērndalens (265 punkti).

Bricis, kurš vienīgais šosezon no Latvijas sportistiem ir ieguvis ieskaites punktus, ar 49 punktiem ieņem 43.vietu.