Latvijas jaunie biatlonisti otrdien ieņēma 17.vietu Rumānijā notiekošā pasaules junioru čempionāta 4x7,5 kilometru stafetes sacensībās.

Latvijas kvartets, kurā startēja Vladislavs Ņedaivodins, Ingus Deksnis, Jānis Šņoriņš un Andrejs Zikovs, finišā uzvaru guvušajiem Krievijas biatlonistiem zaudēja 12 minūtes un 2,3 sekundes.

Pēc pirmā posma, ko veica Ņedaivodins, Latvija atradās 14.pozīcijā, savukārt otrajā posmā Ingum Deksnim izdevās pakāpties par vienu vietu augstāk. Neveiksmīgs bija trešais posms, kurā Šņoriņš otrajā šaušanas reizē nopelnīja trīs soda apļus, tāpēc Latvija atkrita uz 16.vietu. Pēdējā posmā Zikovs izmantoja tikai vienu rezerves patronu, tomēr pakāpties augstāk viņam neizdevās, bet Latvijas komandu par vienu pozīciju zemāk nobīdīja Kazahstānas biatlonisti.

Latvijas biatlonisti šaušanā nopelnīja trīs soda apļus un izmantoja 16 rezerves patronas.

Sacensībās startēja 21 komanda.

Pirmdien 3x7,5 kilometru stafetē jauniešiem Rūdis Balodis, Kristaps Deksnis un Ņikita Osipovs ieņēma 16.vietu, bet 3x6 kilometru stafetē jaunietēm Latvijas trio, kurā startēja Nora Viktorija Osīte, Annija Keita Sabule un Jūlija Matvijenko, palika pēdējā - 19.vietā.

Pasaules čempionāts jauniešiem un junioriem līdz ar stafetes sacensībām otrdien noslēdzās. Augstāko vietu no Latvijas sportistiem izcīnīja Ņedaivodins, kurš desmit kilometru sprinta distancē junioriem ierindojās 29.pozīcijā, savukārt 12,5 kilometru iedzīšanas distancē viņš palika desmit vietas zemāk.