Neviens no Latvijas biatlonistiem ceturtdien Pasaules kausa izcīņas posmā nespēja iekļūt starp 70 labākajiem 20 kilometru individuālajā distancē.

Pēc ilgāka pārtraukuma individuālajās sacensībās atkal startēja Ilmārs Bricis, kurš bija jau paziņojis par karjeras beigšanu palīdzēšanu Latvijas komandai stafetē. Latvijas biatlona veterāns šoreiz ieņēma vien 95.vietu, bet Jānis Bērziņš ierindojās 78.vietā. Vēl sacensībās startēja Edgars Piksons, taču viņš finišu nesasniedza.

Par sacensību uzvarētāju kļuva krievs Andrejs Makovejevs, kuram tā ir pirmā uzvara Pasaules kausa posma sacensībās karjerā. Šaujot bez kļūdām, Makovejevs finišā par nepilnu minūti apsteidza norvēģi Emīlu Hegli Svendsenu, kurš pieļāva divas kļūdas. Trešo vietu ieņēma vienu kļūdu pieļāvušais zviedrs Bjērns Ferijs, kuru no otrās vietas šķīra 15 sekundes.

Bērziņš šaušanā pieļāva vienu kļūdu un uzvarētājam zaudēja 8:24,6 minūtes, bet Bricis ar piecām kļūdām no līdera atpalika par 11:39,9 minūtēm.