Norvēģijā notiekošajā pasaules čempionātā biatlonā piektdien 4x6 kilometru stafetē zelta medaļas izcīnīja mājinieču kvartets.

Par pasaules čempionēm kļuva Sinove Solemdāle, Fannija Hūrna Birkelanda, Tīrila Ekhofa un Marte Olsbū, kuras uzrādīja rezultātu viena stunda, septiņas minūtes un desmit sekundes, šaušanā pieļaujot sešas kļūdas.

Francijas biatlonistes izcīnīja sudraba godalgas, no uzvarētājām atpaliekot 5,3 sekundes, un ugunslīnijā pieļaujot astoņas kļūdas.

Savukārt bronzu ieguva Vācijas sportistes, kuras čempionēm zaudēja 28,6 sekundes, bet mērķī netrāpīja četras reizes.

Sestdien notiks 4x7,5 kilometru stafete vīriešiem, bet planētas meistarsacīkstes noslēgsies svētdien ar masu starta sacensībām, kurām starta pieteikumā iekļauts arī Latvijas biatlonists Andrejs Rastorgujevs.