Latvijas biatlonists Edgars Piksons svētdien izcīnīja 20.vietu pasaules čempionāta 12,5 kilometru iedzīšanas sacensībās.

Tikmēr vēl viens Latvijas sportists Ilmārs Bricis sacensības noslēdza 36.vietā.

Piksons un Bricis četrās šaušanās pieļāva piecas kļūdas. Uzvaru iedzīšanā izcīnīja Francijas sportists Martēns Fursāds, kurš kļūdījās trīs reizes. Piksons uzvarētājam zaudēja divas minūtes un 26,7 sekundes, bet Bricis - trīs minūtes un 35,6 sekundes.

Otro vietu izcīnīja norvēģis Ēmils Hegle Svensens, kurš pieļāva divas kļūdas un finišā uzvarētājam zaudēja 3,8 sekundes, bet trešajā vietā arī ar divām kļūdām ierindojas cits norvēģis Tarjeijs Bē, kurš Fursādam zaudēja 5,2 sekundes.

Kā ziņots, Piksons sestdien sagādāja pārsteigumu, izcīnot astoto vietu 10 kilometru sprintā. Savukārt Bricis finišēja 20.pozīcijā, kas bija viņa labākais rezultāts šosezon.

Jau vēstīts, ka par pasaules čempionu sprintā kļuva vācietis Ārnds Peifers, kurš iedzīšanas sacensībās pieļāva divas kļūdas un ieņēma ceturto vietu.

Kā ziņots, Andrejs Rastorgujevs un Toms Praulītis iedzīšanai nekvalificējās.