Latvijas biatlonists Andrejs Rastorgujevs sestdien uzvarēja pirmajā IBU kausa posmā Norvēģijā.

Rastorgujevs 10 kilometru distanci veica 26 minūtēs n 2,8 sekundēs, pieļaujot divas kļūdas. Otrajā vietā finišēja mājinieks Larss Bergers, kurš, tāpat kā Rastorgujevs, pieļāva divas kļūdas. No mūsu biatlonista viņš atpalika divas sekundes. Savukārt trešajā vietā ierindojās Mihaels Villaitners no Vācijas.

Sacensībās piedalījās vēl divi Latvijas biatlonisti – Daumants Lūsa, nepieļaujot kļūdas šaušanā, ieguva 87. vietu, bet 99. vietā ar piecām kļūdām finišēja Roberts Slotiņš.

Sacensībās piedalījās 122 sportisti.

Svētdien atkārtoti norisināsies sprinta sacensības.

Jaunā Pasaules kausa sezona ar stafetes sacensībām sāksies jau svētdien Zviedrijā, savukārt individuālajās distancēs sportisti sāks sacensības trešdien.

Jau vēstīts, ka trešdien Rastorgujevs noslēdza četru gadu sadarbības vienošanos ar "Norvik" banku, kas kļuvusi par viņa ģenerālsponsoru.